• Európsky týždeň športu

• September u nás v škole - už tradične v znamení športu

Stalo sa už tradíciou, že v septembri pripravujeme pre žiakov v rámci Európskeho týždňa športu iniciovaného Európskou komisiou na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe a v duchu kampane #BeActive súťažné zápolenie o  o putovný pohár riaditeľky ŠZŠ - najlepšia trieda športovcov. V. ročníka tejto kampane sa zúčastnili žiaci I. a II. stupňa a súťažili v hode loptičkou do bodovej steny, v hádzaní kruhov na palice, člnkovom behu a skladaní PUZZLE. Športové zápolenie sa nieslo v duchu fair play a prinieslo žiakom hodnotný športový zážitok. Pani riaditeľka, Mgr. Beňová, vyhlásila víťazov a z jej rúk si odmenené triedy prevzali sladké odmeny a putovný pohár.

Za I. stupeň sa víťazom stali žiaci 4. ročníka.

Za II. stupeň zvíťazili žiaci 8.ročníka a získali titul „ NAJLEPŠIA TRIEDA ŠPORTOVCOV“ s prebratím si putovného pohára.