• Športový deň v IVP triedach

• Pohyb, hra a zábava je pre deti to najlepšie. Žiaci z IVP tried sa zišli na spoločnom športovom dni v telocvični, kde toto všetko našli. Spoločne si zacvičili, zaspievali a zahrali sa, čím prispeli k svojmu zdraviu a dobrej nálade.

• Fašiangové šantenie

• Valentínsko-fašiangový karneval, miesto a čas, kde sa zo žiakov z IVP1 a IVP3 stali masky zvieratiek, superhrdinov, kominára či indiána. Akcia bola plná zábavy, hudby  a tanca, nechýbalo ani sladké odmenenie každej masky. Karneval mali aj žiaci z  triedy IVP 2 . Všetci si odniesli  príjemný zážitok.

• Úspechy našich žiakov vo výtvarných súťažiach

• Maľovanie a kreslenie patrí medzi obľúbené aktivity a činnosti našich žiakov. Pod vedením učiteliek sa preto zapájajú do rôznych výtvarných súťaží. A častokrát získajú aj pekné ocenenie.

„Madame Humanité 2022“

V kategórii detí a mládeže boli udelené ceny pre našich žiakov - cena „Madame Humanité“ pre rok 2022.

Sú to:

Adela Györgyová   8 let

Váza v obývačke

Natalia Tóthová   11 let

Šťastné deti

L´ubka Kováčová   10 let

Navždy spolu

Barbora Berkyová

Cena „Madame Humanité“ se udeľuje za kultúrnu a umeleckú činnosť a za podporu humanistických a vzdelávacích programov pre deti a mládež vo svete.

Hovorme o jedle a Chutné maľovanie

Škola získala v Hovorme o jedle 2022 -  Bronzový diplom za aktívnu účasť

Z rozprávky do rozprávky, 4.ročník výtvarnej súťaže

1.miesto: Jozef kováč, 5.r.

3.miesto: Adela Gyӧrgiová, 3.r.

3.miesto: Skarleta Oračková, 9.r.

O najkrajší vianočný pozdrav

Viera Bartošová -1.miesto v II. kategórii

Skarleta Oračková – diplom za úspešnú účasť

je to veľmi pekný úspech a sme na našich žiakov veľmi hrdí, veď zo 7 výtvarných súťaží, do ktorých sme sa zapojili v prvom polroku sme získali ocenenie až v 4 z nich.

• Na dvore je celkom rád - usmievavý snehuliak...

• „Súťaž o najkrajšieho snehuliaka“

K zime patrí sneh a stavanie snehuliakov. Pani zima nás snehom neobdarovala, preto žiaci I. stupňa našej školy počas mesiaca január sa na hodinách VYV a PVC zapojili do súťaže o výrobu najkrajšieho snehuliaka. Na ich výrobu žiaci pod vedením učiteliek použili tradičné i netradičné materiály a techniky ako: vrstvenie, mozaika, perokresba, kreslenie pastelkami i vodovými farbami. Najkrajšie práce žiakov tried IVP2, 1. až 4. ročníka  sme ocenili sladkou odmenou a vystavili ich  v priestore našej spojovacej chodby.

Vypracovala: Mgr. Šoučíková